Подробно
Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко провів обласну селекторну нараду з керівниками районів та міст ВолиніУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 20-07-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко провів обласну селекторну нараду з керівниками районів та міст Волині. Там обговорили питання підготовки до опалювального сезону 2010-2011 років, розрахунки за використані енергоносії у І півріччі цього року та проблеми планування розвитку територій. Перше питання, яке розглянули на селекторі стосувалось погашення заборгованості із виплати заробітної плати в області. Начальник управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Володимир Кец повідомив, "що 15 липня голова облдержадміністрації Борис Клімчук дав доручення створити в області робочі групи для ефективнішої боротьби з боржниками, внаслідок чого маємо певну позитивну динаміку з погашення заборгованості з виплати заробітної плати. Якщо ще вчора борг складав 19 мільйонів гривень, то вже нині ця цифра змінилась і становить 16 мільйонів 68 тисяч гривень. Якщо в області ми збережемо таку тенденцію, то виконаємо доручення Президента України щодо погашення 30% боргів до 1 серпня цього року", - підкреслив Володимир Кец. Доручення Президента України Віктора Януковича буде виконано - у цьому не сумнівається перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко. "В іншому разі - в районах це будуть виконувати нові керівники, не зможете виконати поставлене Президентом завдання - то пишіть заяви на звільнення", - зазначив він. Незадоволений Олександр Башкаленко залишився і цифрами з доповіді начальника головного управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Юрія Куца про підготовку області до опалювального сезону. Головам усіх районів та міст Волині він дав конкретне завдання взяти під особистий контроль підготовку навчальних закладів до зими. Наступним питанням порядку денного були результати розрахунків усіх споживачів області за використані енергоносії у І півріччі цього року. "Просто відмінно" - таку оцінку отримали жителі Волині. Вони розрахувались майже на 99 % за спожите тепло та використаний природний газ. Натомість ситуація з комунальними підприємствами теплоенергетики - плачевна. Вони боргують понад 20 мільйонів гривень. Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко наголосив: "У червні підприємства-боржники скоротили заборгованість за використанні енергоносії лише на 400 тисяч гривень. Це нікуди не годиться. Я попереджаю, якщо хтось хоче жартувати зі мною чи державою, то дивіться, щоб потім не було жартів з вашими посадами". Обговорили на селекторній нараді й питання планування територій та розроблення містобудівної документації. Олександр Башкаленко дав доручення райдержадміністраціям, виконкомам місцевих рад у місячний термін переглянути і, у разі необхідності, скоригувати місцеві програми щодо планування територій за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів та інших джерел фінансування незаборонених законодавством. Разом з головним управлінням містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації переглянути наявні генеральні плани населених пунктів на предмет їх дієвості і визначити черговість їх оновлення. На завершення наради перший заступник голови облдержадміністрації повідомив про ситуацію з тендерними закупівлями. Навівши приклад придбання "вугілля", він розповів присутнім про схеми махінацій, за якими в Рожищенському та Старовижівському районах виявили порушення майже на мільйон гривень. "Керівники районів та міст ви маєте десять днів, для того, щоб виправити ситуацію та повернути гроші. В держави красти не можна - біля держави можна заробити", - наголосив Олександр Башкаленко.Перевірки будуть проведені в усіх районах та містах обласного значення. А документи з тендерних закупівель у Рожищенському та Старовижівському районах Олександр Башкаленко передасть до правоохоронних органів. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко провів обласну селекторну нараду з керівниками районів та міст Волині"