Подробно
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук взяв участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Сергія ТігіпкаУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 19-07-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук взяв участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем''єр-міністра України Сергія Тігіпка. Обговорено питання соціального захисту населення під час оптимізації тарифів на житлово-комунальні послуги і природний газ. Враховуючи ріст цін, Кабінет Міністрів передбачив посилення соціального захисту малозабезпеченого населення через покращення умов надання субсидій та спрощення у їх отриманні. "Кабінет Міністрів України значно скоротив як перелік документів, так і вимоги до отримувачів субсидій. Усі необхідні матеріали для оформлення субсидій із зразками заяв будуть надіслані кожному поштою. Керівництво країни поставило перед нами завдання дійти до кожної квартири в місті, до кожної оселі в селі. Ніхто не залишиться поза увагою. Всі, хто потребують підтримки від держави, будуть захищені", - зазначив Віце-прем''єр-міністр.Він підкреслив, що "наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги не є підставою для відмови у наданні субсидій". Віце-прем''єр-міністр України наголосив на доцільності створення координаційних центрів на місцях та безперервному зв''язку з людьми: "Має працювати гаряча телефонна лінія, а також збільшені години прийому в зручний для населення час з метою інформування про нововведення".За попередніми розрахунками кількість пільгових категорій в нашій державі збільшиться удвічі. За словами голови облдержадміністрації Бориса Клімчука, "в нашій області ця цифра зросте у кілька разів. Станом на сьогодні пільгою користуються близько 6 тисяч осіб. Оплачувати послуги в повному обсязі мають лише забезпечені й заможні люди. Це правильна соціальна політика Президента та Уряду нашої держави". Інформацію щодо порядку оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг можна отримати з 7.00 до 21.00 год. за номером телефону 24-34-73 або в кабінеті 112 приміщення облдержадміністрації. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Борис Клімчук взяв участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Сергія Тігіпка"