Подробно
Відбулось офіційне представлення нового керівника Служби автомобільних доріг у Волинській областіУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 14-07-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні заступник Голови Державної автомобільної служби доріг України Ігор Завійський та голова облдержадміністрації Борис Клімчук офіційно представили колективу нового керівника Служби автомобільних доріг у Волинській області. Ним став Ігор Галащук. Новопризначений керівник - уродженець Івано-Франківщини, який 19 років пропрацював на різних посадах в облавтодорах Кіровоградської області. Трудову діяльність розпочав з простого механіка, обіймав посади головного механіка та інженера. До сьогоднішнього призначення - 7 років працював першим заступником начальника Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області. У 2007 році йому присвоєно почесне звання "Заслужений будівельник України". Ігор Завійський зачитав наказ Голови Державної служби автомобільних доріг України Володимира Демішкана від 09.07.2010 року № 250-вк про призначення його на цю посаду. Заступник Голови Державної служби автомобільних доріг України, вітаючи новопризначеного керівника, повідомив, що "нині ситуація в будівельній галузі непроста: залишились борги минулих років та фінансова нестабільність". Він коротко зупинився на перспективних завданнях: "Цьогоріч проводяться роботи в трьох напрямках: перший - необхідно здати в експлуатацію дороги протяжністю 1000 км, а також ті, що підпадають під капітальне будівництво, серед яких: "Київ-Ковель" та "Устилуг"; другий - збереження структури облавтодору та третій - необхідно збільшити сітку доріг міжнародного значення". Заступник Голови Державної служби автомобільних доріг України подякував голові облдержадміністрації за підтримку та розвиток дорожньої мережі Волині. У свою чергу Борис Клімчук висловив слова подяки за роботу попередньому керівнику Служби автомобільних доріг України у Волинській області Юрію Ольховому. Борис Клімчук, вітаючи новопризначеного керівника, висловив сподівання, що з його приходом в області покращиться стан дорожньої мережі. Він наголосив, що працюючи поза межами рідної Волині, постійно цікавився як розвивається область: "Обласні дороги знаходяться в занедбаному стані. Я дякую журналісту газети "Волинь-нова" Олександру Нагорному. Він єдиний, хто написав правду про розвиток цієї галузі". І підкреслив, що "відтепер в області будуть працювати підрядні організації з професійними працівниками та якісною технікою, а не інжинірингові фірми". "Волинські дороги, мають бути гарними, адже люди кожного дня ходять по них, користуються громадським чи власним транспортом. Тому до дорожньої мережі області має бути пильна увага" - наголосив голова облдержадміністрації звертаючись до новопризначеного керівника. Борис Клімчук поінформував присутніх, що через два тижні в області буде відновлено будівництво другої черги реконструкції Міжнародного автомобільного пропускного пункту "Ягодин". Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Відбулось офіційне представлення нового керівника Служби автомобільних доріг у Волинській області"