Подробно
В облдержадміністрації відбулась нарада з питань закупівлі продуктів харчування за бюджетні коштиУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 14-07-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Участь у ній взяли голова облдержадміністрації Борис Клімчук та його заступник Віталій Карпюк. Керівник області наказав керівникам бюджетних установ бережно ставились до державних коштів: "Гроші платників податків повинні витрачатись раціонально, їх не можна розкрадати. Ми тут зібрались для того, щоб обговорити, обсудити, мінімалізувати та унеможливити халатне ставлення до бюджетних грошей". В свою чергу заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк звернувся до присутніх: "Тут є лікарі, яких ми не збираємось вчити лікувати, тут є вчителі, яких ми не будемо навчати, як правильно вчити дітей. Ми тут для того, щоб навчити вас раціонально використовувати державні кошти". Перед чиновниками він поставив завдання вже із завтрашнього дня передивитись склад тендерних комітетів, ліквідувати всіх посередників між виробниками продукції та споживачами, а також закуповувати продукти харчування у волинських товаровиробників. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "В облдержадміністрації відбулась нарада з питань закупівлі продуктів харчування за бюджетні кошти"