Подробно
Відбувся ІV Всеукраїнський збір учасників екологічних експедицій, походів, польових практикУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 12-07-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
З метою залучення учнівської молоді до активної природоохоронної діяльності з 06 по 08 липня 2010 року в Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області на базі Національного природного парку ,,Подільські Товтри”, Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка, міського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та Староушицької ЗОШ І-ІІІ ст. екологічного спрямування відбувся ІV Всеукраїнський збір учасників екологічних експедицій, походів, польових практик. Участь у зборі взяли юні натуралісти із загальноосвітніх і позашкільних закладів з 17 областей України (Вінницької, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської, Хмельницької) та науковці - біологи з Польщі. Всі юні екологи - учасники заходу є постійними учасниками комплексних науково-дослідних експедицій, екологічних екскурсій, походів і польових практик з практичним досвідом роботи з екології, ентомології, орнітології, ботаніки, зоології. Пленарне засідання заходу урочисто проводилось в актовій залі Кам’янець-Подільського Національного університету. Юні учасники збору були забезпечені відповідною природознавчою літературою, наочними посібниками, всім навчальним обладнанням та приладдям, необхідним для дослідницької роботи і під керівництвом науковців провели ретельне вивчення й наукові дослідження рослинного і тваринного світу Національного природного парку ,,Подільські Товтри” та прилеглих природоохоронних територій Подністров’я, познайомились з пам’ятками історії, культури і природи Хмельниччини, прозвітували про власну еколого-натуралістичну діяльність та обмінялись досвідом дослідницької роботи, набутим ними під час екологічних експедицій, походів, польових практик і провели захисти власних екологічних проектів. Зацікавлено юні природолюби та їх педагоги знайомились з досвідом еколого-натуралістичної роботи і системою екологічної освіти і виховання неповнолітніх однієї із кращих в Україні шкіл екологічного спрямування – Староушицької ЗОШ І-ІІІ ст. Кам’янець-Подільського району та міського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді - одного із кращих в Україні профільних позашкільних закладів, які з щирою гостинністю зустрічали гостей, демонстрували створену в цих закладах базу еколого-натуралістичної роботи і ділились з гостями здобутками власної праці. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости " Відбувся ІV Всеукраїнський збір учасників екологічних експедицій, походів, польових практик"