Подробно
Голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха взяв участь в урочистостях, присвячених 610 річниці ЯрмолинецьУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 12-07-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() «Ярмолинецька земля багата насамперед працьовитими, активними, чуйними людьми, яким не байдужа доля малої Батьківщини. Тільки об`єднавши наші зусилля маємо розбудовувати селище, покращувати добробут кожного його жителя»,- наголосив Василь Ядуха, звертаючись з вітальним словом до своїх земляків ярмолинчан з нагоди 610 річниці селища. Очільник краю зауважив, що його представник в районі – голова Ярмолинецької райдержадміністрації веде правильну політику, направлену на поліпшення добробуту кожного жителя, наведення порядку, стабільність та всебічний розвиток: «Програма Президента «Україна для людей» поступово втілюється у життя. Але кожен повинен усвідомити, що будівництво держави, областей та районів починається саме з нього». Василь Ядуха сказав, що йому відомі всі проблеми району, і облдержадміністрація в його особі готова завжди працювати для того, щоб допомогти йому розвиватися : «Перебуваючи з робочими візитами в багатьох районах я пересвідчився, що людям набридла невизначеність, вони хочуть працювати, отримувати зарплату, бачити позитивні тенденції соціально-економічного розвитку». Окрему увагу голова облдержадміністрації приділив пріоритетним напрямкам роботи влади на поточний рік. Чималі кошти виділяються з обласного бюджету на водопровідні мережі, освітлення, ремонт даху в місцевій поліклініці, очисні споруди, тощо. Під постійним контролем влади, за словами Василя Ядухи, питання газифікації сіл, добудови шкіл. «Проблеми, які накопичувалися роками неможливо розв`язати за один день, проте ми ведемо активну роботу для того, щоб покращилось життя кожної людини моїх рідних Ярмолинець та Хмельниччини», - наголосив Василь Ядуха. У святковий день він побажав ярмолинчанам міцного здоров`я, щастя, достатку, добра, усіх благ і щедрот. Подарунком до свята стали картина подільського художника та копіювальний апарат. Їх Василь Ядуха передав селищному голові. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха взяв участь в урочистостях, присвячених 610 річниці Ярмолинець"