Подробно
Відбулась пряма телефонна лінія голови облдержадміністрації Бориса Клімчука в редакції газети "Волинь-нова" жителями ВолиніУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 12-07-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
У редакції "Волинь-нова" сьогодні відбулась "пряма лінія" голови облдержадміністрації Бориса Клімчука. До керівника області звернулося 37 жителів краю, які отримали відповіді на всі запитання, що стосувалися як діяльності виконавчої влади області, так і проблем економічного, соціального та культурного розвитку області. У черговий раз волиняни порушували питання низьких закупівельних цін на молоко. Зокрема, така проблема у жителів села Козлів Локачинського району. Актуальною темою було й житло. Мешканці Ковельського та Маневицького районів клопоталися про відновлення будівництва осель на селі у рамках програми "Власний дім". Йшлося і про впровадження ефективної соціальної політики. Інвалід I групи Великої Вітчизняної війни просив сприяння у відновленні догляду працівників соціальних служб за одинокими. Діти-війни висловлювали обурення щодо неправильного, на їх думку, надання пільг. Вихід із цієї ситуації голова облдержадміністрації вбачає у посилені адресної підтримки Прохали волиняни й допомогти прискорити виплати соціальних допомог різного роду, зокрема, і матерям-героїням. Окрім особистих питань, люди просили вирішити проблемні питання у розвитку інфраструктури населених пунктів краю. Йшлося про виділення фінансування на капітальний ремонт дитячого садка у селі Михлик Горохівського району. Голова облдержадміністрації Борис Клімчук запевнив заявника, що цей заклад буде включено бюджет-2011. Ще одна тема, яка не залишилась поза увагою краян - розбудова дорожньої мережі населених пунктів області. Це питання хвилювало жителів Камінь-Каширського, Ковельського, Володимир-Волинського районів. Мешканців останніх двох районів та ще Любешівщини не оминули й теми газифікації. Крім того, волиняни прохали допомоги в електрифікації новогозбудованого будинку, розчищення меліоративного каналу (с.Залізниця Любешівського району) та матеріальну допомогу на оздоровлення. Кілька звернень стосувались надання неякісних послуг ЖЕКами Луцька та відсутності в обласному центрі необхідних вбиралень для гостей міста. З метою збереження на Волині архітектурних пам''''''''яток жителів смт Олика Ківерцівського району турбувало питання проведення реставраційних робіт у Замку Радзивілів. Детальні відповіді на задані запитання, що стосувались вирішення проблем волинян, читайте на шпальті газети "Волинь-нова". Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Відбулась пряма телефонна лінія голови облдержадміністрації Бориса Клімчука в редакції газети "Волинь-нова" жителями Волині"