Подробно
Розвиток агропромислового комплексу області на постійному контролі у владиУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 12-07-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук провів селекторну нараду з керівниками районів та міст з питань розвитку агропромислового комплексу області. Розпочинаючи захід, голова обласної державної адміністрації повідомив головам райдержадміністрацій про запровадження нової тижневої індивідуальної звітності за головними критеріями, які характеризують динаміку розвитку району. "За цими показниками буде формуватися оцінка вашої роботи, тому що діяльність декого з вас уже викликає сумніви", - зазначив Борис Клімчук. "Держава для людей робиться через вас. Це не заклик, а вимога", - наголосив він, - "Має бути й відповідна культура спілкування. Пам''ятайте, в будь-якому конфлікті винен чиновник". Голова облдержадміністрації проаналізував стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати в області. Він повідомив, що на економічно-активних підприємствах спостерігається позитивна динаміка скорочення боргу. У той же час, ріст заборгованості зафіксовано у Володимир-Волинському, Іваничівському, Камінь-Каширському, Ківерцівському та Любомльському районах. Борис Клімчук зупинився на питанні відновлення вуличного освітлення на селі: "У першу чергу освітлені мають бути придорожні території. Ця тема має бути постійним пунктом в діяльності голів райдержадміністрацій". Заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк детально проаналізував роботу агропромислового сектору Волині. Він зупинився на питаннях розвитку тваринництва, наповненні бюджету області від збирання грибів та ягід, пільговому кредитуванні особистих селянських господарств та використанні облогових земель запасу і резерву. Окремо йшлося про організацію проведення жнив та цінову політику при реалізації зерна. Проаналізовано і надходження коштів до Пенсійного фонду від сільськогосподарських підприємств. Болючим питанням, яке не оминули увагою, було дотримання вимог чинного законодавства при закупівлі продуктів харчування закладами освіти, охорони здоров''я та соціального захисту. Голова облдержадміністрації закликав керівників міст та районів працювати напряму з місцевими товаровиробниками, що значно здешевить вартість продуктів. "Це має бути для вас щоденною ідеологією", - резюмував він. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Розвиток агропромислового комплексу області на постійному контролі у влади"