Подробно
Службовці облдержадміністрації приєдналися до акції “Серце до серця”Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 31-05-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Службовці обласної державної адміністрації приєдналися до акції “Серце до серця”.Майже кожен працівник власним прикладом продемонстрував свою причетність до акції та вкинув до скриньки волонтера свій особистий внесок. Таж в обласній адміністрації було зібрано 676,5 гривень. Кожному, хто вкинув гроші до скриньки, волонтер подарував яскраве сердечко – символ акції.Це вже п’ята - ювілейна акція, яка проходить щороку у всій Україні, під час якої збираються кошти на закупівлю медичного обладнання для дитячих лікувальних закладів. Цього року буде закуплено медичне обладнання для діагностики лікування новонароджених дітей з різними вадами (дитячі неонатальні центри).У минулому році в ході цієї акції у Хмельницькій області було зібрано понад 60 тисяч гривень, за які було придбано обладнання для Хмельницької обласної дитячої лікарні.І.Михайлова Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий |
Добавить комментарий к новости "Службовці облдержадміністрації приєдналися до акції “Серце до серця”"