Подробно
Вадим Гаврішко привітав випускників шкіл Хмельницького з «Останнім дзвоником»Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 28-05-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Заступник голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Вадим Гаврішко відвідав Хмельницьку школу-інтернат з поглибленим вивченням дисциплін, щоб привітати випускників, школярів їх батьків та педагогічний колектив закладу зі святом. «Разом з вами, - зауважив під час урочистої лінійки Вадим Дмитрович, - я вітаю більше 10 тисяч випускників 11-х класів. Я вітаю усіх розумних талановитих і працьовитих випускників, які будуть нагороджені золотими і срібними медалями. Ми, дорослі, сподіваємося, що нова генерація українців буде енергійною, небайдужою і гідно репрезентує нашу Україну у світовій співдружності. Головне, що б ви пам’ятали - віднині ваш подальший життєвий шлях залежить, в більші мірі, від вас самих. Від того, які зусилля ви докладете для свого розвитку на найближчі декілька років.» Вадим Дмитрович побажав педагогам, батькам і їхнім дітям добра і миру, щастя та міцного здоров’я, добробуту в родинах, цікавого і змістовного відпочинку, успіхів у подальшому навчанні.Після візиту до школи-інтернату Вадим Гаврішко взяв участь у загальній святковій лінійці випускників шкіл обласного центру, яка традиційно відбулася на головному майдані області. У вітальному слові до присутніх заступник голови наголосив, що обласна влада приділяють значну увагу розвитку освітніх установ області, піклуються про оновлення матеріальної бази шкіл, їх бібліотечних фондів. Звернувся Вадим Дмитрович й особисто до випускників – нинішніх абітурієнтів і, звісно, побажав їм гідно витримати нинішню вступну кампанію.Довідково 27 травня і 28 травня у школах України відбулися традиційні святкові лінійки, присвячені закінченню навчального року.У цьому році свято останнього дзвоника та випускні вечори українські школярі будуть відзначати одночасно. Державна підсумкова атестація учнів 9 класів буде проводитись з 1 по 18 червня: українська мова (диктант) – 1 червня; математика (алгебра і геометрія в письмовому вигляді) – 4 червня; географія – у терміни, визначені навчальним закладом; біологія – у терміни, певні навчальним закладом; іноземна мова або інший гуманітарний предмет за вибором навчального закладу в терміни, визначені навчальним закладом.Крім того, упродовж травня-червня у закладах освіти пройдуть навчальні екскурсії і практика. Зокрема, з 31 травня по 3 червня – для учнів 1-4-х класів, а з 31 травня по 11 червня – для учнів 5-10-х класів. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий |
Добавить комментарий к новости "Вадим Гаврішко привітав випускників шкіл Хмельницького з «Останнім дзвоником»"