Подробно
Л.Бернадська привітала зі святом Останнього дзвоника учнів Корчунецької школи-інтернатуУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 28-05-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
27 - 28 травня, у загальноосвітніх навчальних закладах області пройшли урочистості пов’язані з чудовим святом, якого чи не найбільше очікують наші школярі і не тільки вони. Сьогодні колектив та учнів загальноосвітнього навчального закладу «Корчунецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступеня імені Петра Панча» зі святом привітала заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Лілія Бернадська.Вона привітала всіх присутніх зі святом та від імені голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи за вагомі досягнення у навчально-виховному процесі, забезпечення гармонійного і творчого розвитку учнів вручила колективу навчального закладу Почесну грамоту облдержадміністрації та цінні подарунки.“Від Хмельницької облдержадміністрації, від себе особисто щиро вітаю Вас із завершенням 2009-2010 навчального року і святом Останнього дзвоника, яке знаменує для випускників шкіл початок дорослого життя, а для учнів 1-10 класів - початок довгоочікуваних літніх канікул,” – зазначила у вітанні Лілія Віталіївна.Молодій генерації українців вона побажала здійснення усіх мрій і задумів. “Дозвольте мені також вшанувати вчителів, які більшу частину вашого, шановні випускники, життя дбали про вас, за їх натхнену працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців. Бажаю усім добра і миру, щастя і невичерпного здоров'я, добробуту у родинах. Щоб Ви завжди відчували радість удач і заслужену гордість за невтомну працю на освітянській ниві,” – сказала підсумовуючи пані Бернадська.Додаткова інформація В 2009-2010 навчальному році в області функціонувало 959 закладів загальної середньої освіти, в яких навчалось 144838 дітей: у 1-х класах -12027, у 9-х -16731 в 11-х-10449 учнів.980 випускників 11-х класів нагороджені медалями, 950 випускників 9-х класів є претендентами на отримання свідоцтва з відзнакою.У 2009-2010 навчальному році 65 учнів загальноосвітніх навчальних закладів області були учасниками ІV Всеукраїнського етапу предметних олімпіад, з них 31 – стали переможцями.На Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів – членів Малої академії наук України стали переможцями 13 випускників.І.Михайлова Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Л.Бернадська привітала зі святом Останнього дзвоника учнів Корчунецької школи-інтернату"