Подробно
Василь Ядуха привітав випускників Ярмолинецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 і гімназія» зі святом «Останнього дзвоника».Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 28-05-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Василь Ядуха відвідав свою малу Батьківщину аби привітати випускників Ярмолинецької НВК, а в їхньому обличчі і 10,5 тисяч випускників 11-х класів та понад 12 тисяч випускників 9-х класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів нашої області зі святом «Останнього дзвоника». «Мені особливо приємно сьогодні бути серед вас і вітати із таким чудовим святом ще й тому, що у цій школі навчалися мої діти. Сльози радості, які з`являються сьогодні на ваших обличчях, свідчать про те, що настав час серйозно замислитись над планами на майбутнє і сміливо йти до реалізації усіх найсміливіших задумів. Я переконаний, що педагогічний колектив цього навчального закладу допоміг здобути необхідні знання, щоб ви сміливо крокували у щасливе самостійне майбутнє. Перед вами нові перспективи і великі можливості і маєте докласти максимум зусиль, щоб не підвести своїх вчителів та батьків»,- сказав Василь Ядуха. Також очільник краю подякував педагогам за їх натхнену працю та чуйне ставлення до своїх вихованців, побажав довголіття, професійної невтомності, добробуту на сімейного затишку. Василь Ядуха із жалем констатував, що кількість дітей у Ярмолинецькому НВК за останні кілька років помітно скоротилася. « Маємо сьогодні усі разом замислитись над причинами скорочення народжуваності. Завдання влади - створити на Хмельниччині такі умови життя, щоб молоді жінки не боялися народжувати»,- додав голова облдержадміністрації. Подарунком до свята від Василя Ядухи став великий холодильник для шкільної їдальні. Довідково:В 2009-2010 навчальному році в області функціонувало 959 закладів загальної середньої освіти, в яких навчалось 144838 дітей : у 1-х класах – 12027, у 9-х – 16731, в 11-х – 10449 учнів. 980 випускників 11-х класів нагороджені медалями, 950 випускників 9-х класів є претендентами на отримання свідоцтва з відзнакою.У 2009-2010 навчальному році 65 учнів загальноосвітніх навчальних закладів області були учасниками ІV Всеукраїнського етапу предметних олімпіад, з них 31 – стали переможцями.На Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України стали переможцями 13 випускників. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Василь Ядуха привітав випускників Ярмолинецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 і гімназія» зі святом «Останнього дзвоника». "