Подробно
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк привітав із завершенням навчального року волинських ліцеїстівУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 27-05-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк взяв участь у святі останнього дзвоника у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Цьогорічний випуск налічує 165 юнаків і дівчат, із них - 19 дітей-сиріт. Серед випускників 5 Майстрів спорту України, 15 кандидатів у Майстри спорту України, 12 ліцеїстів переможці та призери обласних олімпіад та турнірів з навчальних предметів, 7 випускників переможці та лауреати Міжнародних та Всеукраїнських творчих конкурсів, 1 володар Кубку Світу з кікбоксингу, 2 призера Чемпіонату Європи з дзюдо, 43 переможців та призерів Всеукраїнських змагань та чемпіонатів України. 72% випускників виявили бажання продовжувати здобувати освіту у вузах Єдиної системи військової освіти. За 10 років існування ліцею 70% випускників пов''язали своє життя із службою в ЗСУ, СБУ, ДПС України, МВС, МНС. А цього року спеціалізований навчальний заклад став лауреатом конкурсу "Флагман освіти і науки України". Олександр Курилюк, вітаючи ліцеїстів з нагоди завершення навчання, зазначив: "У кожному із вас Україна вбачає своє майбутнє. Оскільки розцінює молодь не лише як майбутніх грамотних спеціалістів, а й як продовжувачів справи розбудови, розвитку й утвердження заможної, стабільної, суверенної держави. Ви маєте можливості ефективно скористатись цим шансом. У вас є молодість, енергія, ентузіазм, прогресивні знання, сила духу і волі. А це - визначальна ознака лідера. Тому бажаю стрімкого шляху до визнання, здійснення мрій і задумів, успішного подальшого навчання і щасливого майбуття". Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк привітав із завершенням навчального року волинських ліцеїстів"