Подробно
Комісію з питань розподілу гуманітарної допомоги провів заступник голови облдержадміністрації Олександр КурилюкУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 27-05-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
На розгляд комісії було винесено документацію на 19 вантажів від 12 організацій-отримувачів гуманітарної допомоги. Загальна вага надісланих вантажів склала понад 200 тисяч кілограмів. Це – одяг, взуття, побутова і медична техніка, велосипеди, речі хатнього вжитку, гігієнічні матеріали, а також автомобіль «ФОЛЬКСВАГЕН». Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "Комісію з питань розподілу гуманітарної допомоги провів заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк "