Подробно
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся з представниками провідних регіональних ЗМІ УкраїниУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 26-05-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся з представниками провідних регіональних ЗМІ України. Захід відбувся у рамках акції "Волинь очима редактора". Борис Клімчук привітав гостей на волинській землі. "Я радий, що ви виявили бажання відвідати наш славетний край. У нас живуть гарні, добрі і працьовиті люди". Голова облдержадміністрації коротко презентував економічний та політичний потенціал Волині, а також її історичне коріння. Він також розповів про місцеві потужні підприємства, котрі поступово нарощують свої можливості і створюють нові робочі місця. Борис Клімчук також окреслив гарну співпрацю зі своїми попередниками, які керували областю. "Ми разом з Володимиром Бондарем та Миколою Романюком маємо спільну ідеологічну платформу, але в контексті реформування галузей господарства". Торкнувся голова облдержадміністрації і питання свободи слова на місцевому рівні та відзначив гарну співпрацю з волинськими медійниками: "Я маю чудових соратників-журналістів. Вони мене критикують, але я сприймаю це як належне". Борис Клімчук про свою діяльність на посаді голови облдержадміністрації підкреслив: що "моєю прерогативою на цій роботі є служіння державі. І робота в органах виконавчої влади повинна бути максимально деполітизованою". Після офіційного вітання Бориса Клімчука зустріч перейшла у діалогічне русло. Журналісти ставили питання з різних сфер життєдіяльності області. Їх цікавили як досягнення, так і проблеми. Особливо - про поставлені задачі Президентом України Віктором Януковичем при призначенні Бориса Клімчука на посаду керівника Волині. Голова облдержадміністрації поділився настановними тезами керманича нашої держави: "Країні потрібні зміни. Кожен повинен мати роботу. За справами бачити конкретну людину. Розвивати Волинь як частину цілісної держави. Не ділити українців на своїх і чужих, а Україну - на Схід і Захід". Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся з представниками провідних регіональних ЗМІ України"