Подробно
Василь Ядуха: Переконаний, що здоровий глузд буде брати верхУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 26-05-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Сьогодні відбулася двадцять восьма сесія обласної ради, участь в якій взяв голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха. Розпочалася сесія традиційно, із депутатських запитів. Вже вкотре народні обранці піднімають питання, в якому фігурують дві сторони: перевізники та пільговики. Як правило, кожна сторона має безліч аргументів на захист своїх прав. Розрубати гордіїв вузол і сьогодні не вдалося, хоча депутати звернулися до відповідних структур ОДА з проханням пояснити ситуацію. За словами голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи питання буде вивчене і відпрацьоване в робочому порядку. Наступними депутати розглянули питання щодо кадрових змін, виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Хмельницької області на 2009 і 2010 рік. Та найбільше пожвавлення серед присутніх викликало обговорення обласного бюджету на поточний рік. У ньому взяв участь голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха. « Грошей багато не буває»,- зауважив високопосадовець з сесійної трибуни. Він нагадав присутнім сумну статистику: нова влада прийняла країну з більш як 140 млрд грн. державних запозичень. А тому першочергове завдання для усіх – працювати над шляхами наповненням бюджету. Проте, очільник краю не почув конкретики у цьому питанні від виступаючих депутатів. « Хмельниччина має нас об’єднати, а не навпаки. Єдине обіцяю, що ми сьогодні працюємо по всіх головних напрямках роботи, яка буде продовжуватися цілеспрямовано і в конкретному руслі. Ми покажемо реальні шляхи наповнення бюджету. Переконаний, що здоровий глузд буде брати верх»,- сказав Василь Степанович. Також він наголосив, що Президент України має тверде слово. Зокрема, Віктор Янукович чітко вибудовує вертикаль соціальних стандартів. Насамперед, щодо малозахищених верств населення, багатодітних родин. Але бюджет лише споживання призвів до кризових явищ в економіці. «Маємо сконцентрувати зусилля на повне виконання дохідної частини бюджету, незважаючи на те, що вона збільшена на 2 млн грн. А тому обласна державна адміністрація взяла на себе додаткові зобов’язання », - заявив голова облдержадміністрації. Серед джерел надходжень він назвав відновлення виробництва, легалізацію виплати заробітної плати, плата за оренду земельних ділянок, забезпечення переробки сільськогосподарської продукції, зокрема молока, на території області. Після гарячих дискусій, депутати проголосували за обласний бюджет на 2010 рік. Загалом сесія розглянула близько тридцяти питань. По кожному прийняті відповідні рішення. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости " Василь Ядуха: Переконаний, що здоровий глузд буде брати верх"