Подробно
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук провів оперативну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів та територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади областіУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 25-05-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Голова обласної державної адміністрації Борис Клімчук провів оперативну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів та територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади області. Участь у роботі взяли голова обласної ради Анатолій Грицюк, перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко, заступники голови ОДА Олександр Курилюк та Едуард Стоєв, а також заступник голови-керівник апарату ОДА Станіслав Ющик. Обговорювалась низка важливих питань соціально-економічного розвитку краю. В першу чергу, Борис Клімчук подякував начальнику управління освіти і науки ОДА Михайлу Поповичу за успішне відзначення кращих учнів області та фестиваль учнівської художньої творчості, присвячений 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Голова облдержадміністрації звернув увагу присутніх на розвиток економіки Волині. Зокрема, він наголосив на доцільності залучення в область інвестицій. "Керівники районів та міст мають розробити передінвестиційні проекти розвитку інфраструктури населених пунктів краю. Найбільш привабливим в області є Шацький район з туристичним потенціалом. Тому тут повинно бути не менше 20 пропозицій", - підкреслив Борис Клімчук. Актуальною темою наради було питання реконструкції Волинського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка. Розробляється проектна документація на ремонт фасаду культурно-мистецького закладу. Голова облдержадміністрації висловив обурення щодо неналежної розмітки вулиць обласного центру, і зобов''язав профільних керівників негайно вирішити цю проблему. Борис Клімчук також повідомив, що в результаті досягнутих домовленостей з воєводою Люблінського воєводства Геновефою Токарською, заплановано будівництво прикордонного переходу для вантажних автомобілів "Грудек-Амбуків". "Лист-підтвердження з польської сторони на мою адресу вже надійшов. Будівництво мосту відбудеться за фінансової підтримки Республіки Польща та Європейського Союзу". Він також додав, що митний перехід "Адамчуки-Збереже" також має право на продовження. На завершення Борис Клімчук повідомив про приїзд цього тижня в область делегації редакторів провідних регіональних ЗМІ України. "До нас їдуть люди з Криму, з півдня та інших областей. Давайте зустрінемо їх на належному рівні. Адже українці їдуть до українців", - резюмував голова облдержадміністрації. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Борис Клімчук провів оперативну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів та територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади області"