Подробно
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук взяв участь в обласному фестивалі учнівської художньої творчості, присвяченому 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війніУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 22-05-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
У фестивалі взяло участь понад дві тисячі обдарованих дітей Волині. На майдані перед обласним академічним українським музично-драматичним театром імені Т.Г. Шевченка пройшов марш-парад та огляд-конкурс духових оркестрів та щорічна виставка-продаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва. Продовжилось святкове дійство в середині театру. На сцені відбувся заключний гала-концерт кращих колективів художньої самодіяльності шкіл та позашкільних навчальних закладів. Цьому фестивалю передували творчі звіти учнівської молоді в містах та районах області. Вони демонстрували цілеспрямовану роботу педагогічних колективів з виховання дітей і молоді на кращих традиціях українського народу, що формують в учнів чітку громадянську позицію та патріотичні почуття. Кращі учасники фестивалю відзначені грамотами та цінними подарунками. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Борис Клімчук взяв участь в обласному фестивалі учнівської художньої творчості, присвяченому 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні"