Подробно
Люди йдуть за допомогоюУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 19-05-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк провів прийом громадян з особистих питань. Людей турбували проблеми різного характеру. Домінували ж сьогодні - земельні. Зокрема, волиняни просили сприяння у виділенні ділянок на пільгових умовах та допомоги у завезенні чорнозему на дачний масив для проведення польових робіт. У свою чергу житель м. Рожище просив посприяти у перенесенні ліній електропередач, що проходять через його ділянку, на безпечну відстань.Пенсіонер з села Залісся клопотався про забезпечення житлом та спецавторанспортом. Нарікали заявники й на незадовільну роботу комунальних служб Луцька. Люди прохали також про виділення матеріальної допомоги на санаторно-курортне оздоровлення, а також на проведення обстежень у лікувальних закладах. Крім того, порушувались й питання працевлаштування та можливості користування міським та приміським транспортом на пільгових умовах. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "Люди йдуть за допомогою"