Подробно
Вадим Гаврішко пообіцяв навести лад на сільських пунктах швидкої допомогиУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 18-05-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Відбулася перша телефонна лінія «Запитай у влади» за участю заступника голови облдержадміністрації Вадима Гаврішка. Цього разу на лінію до заступника з гуманітарних питань зателефонувало 14 жителів області та, навіть, з сусідніх регіонів. Зокрема, декілька питань стосувалися відновленню автобусного сполучення у населених пунктах області, цін на молоко та облаштування доріг. Також до заступника звернулися з питанням щодо цьогорічного оздоровлення дітлахів. За словами Вадима Дмитровича, за оперативними даними з районів та міст у 2010 році заплановано використати понад 8222,658 тисяч гривень, з них обласний бюджет виділяє 1804,8 тисяч гривень. Планується, цьогоріч, оздоровити 92491 дитину, зокрема 56652 дітей, котрі потребують особливої соціальної уваги та підтримки, тобто, дітей-сиріт, дітей-інвалідів та дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. Також в області заплановано роботу 823 дитячих оздоровчих закладів з них 779 з денним перебуванням. До речі, за словами Вадима Дмитровича, збільшувати у 2010 році мережу оздоровчих закладів не будуть – у цьому немає потреби, бо вони і так не мають повної завантаженості. Проте, якість санітарних норм та перебування у таборах будуть суттєво покращені.Спілкуючись з присутніми під час телефонної лінії журналістами заступник голови зупинився на питанні забезпечення Хмельниччини донорською кров’ю. За словами Вадима Гаврішка, обласна станція переливання крові повністю забезпечена фінансово. Проте існує проблема в донорах, котрі неохоче за встановлену суму йдуть її здавати. Хоча, Вадим Дмитрович нагадав, що донори в Україні мають непогані пільги, зокрема, надбавку до пенсії. Ще одне питання, якого торкнувся Вадим Гаврішко під час прямої лінії, стосувалося питання функціонування станцій швидкої допомоги в сільській місцевості. Зокрема, від населення є нарікання щодо їх роботи. Так, найчастіше люди скаржаться на те, що карети швидкої часто не виїжджають на виклик через відсутність пального. Вадим Дмитрович пояснив, що з прийняттям бюджетів в районах це питання буде закрите. До того ж, заступник пообіцяв особисто відвідати сільські пункти швидкої допомоги та ознайомитися з усіма проблемними питаннями, які там існують. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Вадим Гаврішко пообіцяв навести лад на сільських пунктах швидкої допомоги "