Подробно
«Ніхто нічого не зробить за вас»Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 18-05-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Саме такими словами розпочав нараду з активом Віньковецького району голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха. Зустріч з начальниками управлінь РДА, керівниками та директорами установ і організацій, представниками районних правоохоронних структур, керівниками сільгосппідприємств, сільськими головами та ін. відбулася сьогодні в рамках робочої поїздки. Насамперед, Василь Степанович нагадав усім присутнім «золоте» правило: « Зміна влади, яка відбулася цивілізованим шляхом, зобов`язує нас проаналізували реальний стан справ кожної території, ситуацію на кожному підприємстві та окреслити шляхи подальшої роботи. При цьому потрібно зняти заполітизованість влади на всіх рівнях, виходити до людей, вирішувати, насамперед, економічні питання». Високопосадовець зазначив, що влада прийшла не на один день. Вже сьогодні чітко вибудовується владна вертикаль. А те що на Хмельниччині відтепер буде один керівник, а всі інші працюватимуть – є незаперечним фактом. І саме це дозволить навести лад в усіх галузях господарства області. «Сильні регіони – сильна Україна » - це гасло уже знайшло відображення в реальних діях керівника держави. З цього приводу Василь Ядуха сказав: «При Президенті України сформована і працює Рада регіонів, в яку входять керівники обласних адміністрацій, голови обласних рад та голови рад великих міст. Без погодження з цим органом не буде прийматися жодне рішення у Верховній Раді та Кабміні». Василь Степанович наголосив, що ініціативи мають іти знизу. «В області створено регіональний економічний комітет, який зобов’язує кожного з нас вносити ініціативи щодо покращення стану економіки району», - наголосив очільник області. Він переконаний, що саме безініціативність жителів Хмельниччини призвела до маси проблем, які на сьогодні вирішити уже нереально. Це стосується, насамперед, відродження роботи великої кількості підприємств, які перетворені на руїни. Голова обласної державної адміністрації поставив перед новопризначеним керівником Віньковецької РДА чітке завдання: протягом тижня вивчити та проаналізувати стан господарства району, дати оцінку діям кожного керівника. « А що має об’єднати усіх у прагненні покращити та підняти рівень життя, то це рідна область, наша Хмельниччина»,- констатував Василь Ядуха. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий |
Добавить комментарий к новости "«Ніхто нічого не зробить за вас»"