Подробно
У вирішенні проблем районів ми спиратимемося на думку мешканців конкретних населених пунктів. Михайло ДобкінУкраина, Харьков и область | Местные новости | 18-05-2010 | Харківська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() "Ми вивчимо всі проблеми, які існують в кожному районі. Потрібно на все подивитись власними очима, поговорити з тими, хто мешкає в конкретних населених пунктах, і з'ясувати реперні точки, за якими ми будемо рухатись далі, і, вирішуючи одну проблему, братися потім за інші. Ми спиратимемося на думку тих людей, які живуть на конкретній території і мають невирішені проблеми, при чому, не завжди через відсутність фінансування, а часто через недбале ставлення тієї або іншої гілки влади", - зазначив під час робочої поїздки в Зачепилівський район голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Источник: Харківська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХарьков![]() |
Добавить комментарий к новости " У вирішенні проблем районів ми спиратимемося на думку мешканців конкретних населених пунктів. Михайло Добкін"