Подробно
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк прийняв делегацію німецьких благодійниківУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 17-05-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Представники німецької благодійної організації "Вальдек-Франкенберг" свій шостий візит на Волинь розпочали із зустрічі з новопризначеним керівництвом області. Як розповів голова благодійного фонду Вілфрід Фогель, їхня громадська організація існує 20 років і не пов''язана з політичними чи релігійними утвореннями, а працює за принципом "від людей - людям". За період діяльності фонду не одна тонна вантажу була спрямована і для потреб волинян. Зокрема багато медичних установах області отримали від організації лікарняні ліжка, меблі, розхідні медичні матеріали, інвалідні візки тощо. Вілфрід Фогель принагідно зауважив, що хоч на Волині і не вперше, однак не перестає захоплюватися розкішшю місцевої природи і щиросердною гостинністю волинян. Заступник голови облдержадміністрації подякував за хороші слова і запевнив гостей у всебічній підтримці та сприянні їхній діяльності. Він, зокрема, зауважив, що Президент і Уряд країни налаштовані на багатовекторну прагматичну співпрацю з країнами ЄС. Що стосується внутрішньої політики, то перевага надаватиметься реальному секторові економіки, а не ідеології та політиканству. Олександр Курилюк також зазначив, що плануються системні реформи, зокрема і в галузі охорони здоров''я. Такі уже почалися на Волині в частинні якості надання медичних послуг, їх доступності, шляхом забезпечення усіх без винятку районів області висококваліфікованими медичними кадрами та сучасним обладнанням. Оскільки новації мають різні джерела фінансування - державний, місцеві бюджети та спонсорські і благодійні кошти, обласна державна адміністрація буде рада співпраці з благодійною організацією "Вальдек-Франкенберг" і на далі. З початку цього року партнером німецьких благодійників виступатиме місцевий благодійний фонд "Європейський вектор". Його керівник Олександр Пиза запевнив іноземних партерів і владу, що зробить усе можливе аби гуманітарні вантажі дійшли безпосередньо до тих, хто їх потребує. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк прийняв делегацію німецьких благодійників"