Подробно
Василь Ядуха взяв участь у роботі бюджетних сесій Кам`янець - Подільської міської та районної рад.Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 16-05-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() 14 травня прийнято бюджет Кам`янець - Подільського району на 2010 рік. Під час обговорення цього доленосного питання голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха зазначив : « Ми маємо настирно шукати шляхи , щоб зменшити дотації з боку держави. Це принципове питання і резерви у нас є. Ми повинні знайти шляхи наповнення бюджету за рахунок тих ресурсів, які є на території кожного району. Першочерговим завданням було, є і буде відновлення виробництва, питання розвитку підприємництва, залучення інвестицій». Основними джерелами наповнення районної скарбниці, за словами Василя Ядухи, є податок з доходів фізичних осіб, плата за землю та місцеві податки і збори. «Ми розуміємо проблеми Кам`янець - Подільського району, тому за рахунок коштів обласного бюджету планується надання допомоги у вирішенні нагальних проблем. Так як якість бюджету району низька, тобто обсяг видатків на зарплату та енергоносії в обсязі видатків загального фонду бюджету становить більше 89%, з обласного бюджету виділяється додаткова дотація на вирівнювання фінансової забезпеченості в сумі 561,8 тис. грн.»,- сказав голова облдержадміністрації. Василь Ядуха також повідомив про те, що за кошти обласного бюджету планується закупити для району медичне обладнання на загальну суму 1110 тис. грн., в тому числі пересувний флюорограф( 1100 тис. грн..) та бінокулярний мікроскоп (10 тис.грн). Крім того, планується закупити за рахунок коштів обласного бюджету шкільний автобус на 25 місць. «Ви представляєте виконавчу владу на тій чи іншій території. На ваших плечах лежить виконання усіх державних законів. Хотів би, щоб ми всі разом попрацювали над наповненням бюджету Кам`янець - Подільського району», - звернувся до присутніх на сесії очільник області. Того ж дня позачергова сесія Кам`янець - Подільської міської ради прийняла бюджет міста на 2010 рік. Виступаючи перед депутатами голова облдержадміністрації сказав: « Міста обласного значення мають бути на самофінансуванні. І на сьогодні є реальні можливості віднайти шляхи наповнення бюджету. Ми не маємо морального права виживати. Ми зобов`язані сьогодні, як влада, вживати усіх заходів, щоб жити. А люди на кожній території мають відчувати діяльність сильної влади». Василь Ядуха вкотре наголосив, що потрібно докласти максимум зусиль, щоб ліквідувати заборгованість із виплати заробітної плати, не допустити виплату зарплати нижче мінімальної, вивести «з тіні» підприємства та офіційно працевлаштувати людей. « Прикладом для усіх мають стати Хмельницькі представники малого та середнього бізнесу. Під час круглих столів прийнято рішення про двотижневі «канікули» на перевірки, щоб незареєстровані підприємці змогли офіційно оформити свою діяльність. Штрафні санкції до підприємців, які виходитимуть «з тіні» не застосовуватимуться», - наголосив Василь Ядуха. Також голова повідомив про виділення з обласного бюджету додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості Кам`янця - Подільського у сумі близько 400 тис. грн.. За рахунок обласного бюджету планується закупити медичне обладнання – апарат ультразвукової діагностики, інкубатор закритого типу для недоношених дітей. Більше півмільйона гривень виділяється на ремонтні роботи фасаду Кам`янець - Подільського училища культури. Зі спеціального фонду обласного бюджету виділяється близько двох мільйонів гривень на будівництво і реконструкцію автомобільних доріг комунальної власності. «Є у нас можливості, ресурси і сили, потенціал керівників, які з розумінням можуть ставитися до цього питання. Головне, щоб було у нас бажання і відчуття того, що за нас ці проблеми ніхто не вирішить. Я вірю , що ми всі разом будемо працювати на єдине - на результат», - резюмував Василь Ядуха. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Василь Ядуха взяв участь у роботі бюджетних сесій Кам`янець - Подільської міської та районної рад. "