Подробно
Володимир Галищук провів виїзний прийом громадянУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 14-05-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Деражнянщину відвідав заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Галищук, де провів особистий прийом громадян. В цілому до заступника звернулось 11 мешканців районного центру та навколишніх населених пунктів. Ті питання, з якими звертались громадяни були різного спрямування. Проте найбільше людей хвилювало питання щодо розпаювання майнових та земельних паїв. Окрім того, односельці піднімали питання щодо виділення коштів із державного чи обласного бюджету на газифікацію села. По першому питанню заступник губернатора пообіцяв у найближчий вівторок направити обласну компетентну комісію з перевірки ефективного використання сільськогосподарських земель у населеному пункті. Питання газифікації села взяв під свій особистий контроль голова Деражнянської райдержадміністрації Володимир Шагака. Житель села Яблунівка, господар, який займається вирощуванням ВРХ( їх у нього 17), цікавився питанням майбутнього розвитку та підтримки молочного виробництва, ділився усіма тяготами роботи на селі, низькими цінами на молоко та м’ясо. На сьогодні, без підтримки держави та без розумної цінової політики на молоко, таким важким бізнесом і не варто займатись. Володимир Іванович запевнив фермера, що поголів’я потрібно зберегти, а для того, щоб претендувати на підтримку зі сторони держави, необхідно отримати статус міні-ферми. «Позиція влади у цьому питанні однозначна – підтримати виробника усіма можливими шляхами, адже за розвитком тваринництва майбутнє нашої економічної стабільності», - наголосив заступник губернатора. Щодо надання матеріальної допомоги звернулись 4 жителів району. Володимир Іванович усіх уважно вислухав і пообіцяв по мірі своїх сил кожному допомогти, з окремих питань дав доручення відповідним районним структурам. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Володимир Галищук провів виїзний прийом громадян"