Подробно
Заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк провів особистий прийом громадянУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 13-05-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Карпюк сьогодні провів прийом громадян з особистих питань. Людей турбували проблеми різного характеру. Домінували ж земельні питання. Зокрема, заявники просили сприяння в отриманні державного акта на право власності на земельну ділянку та плату за приватизацію земельного паю. Мешканці с. Чаруків клопоталися про розподіл майна КСП 8 Березня. Прохали люди й допомоги у реалізації м''''яса та проведення ремонту присадибних ділянок. За усіма зверненнями дано конкретні доручення щодо їх детального вивчення та вирішення. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк провів особистий прийом громадян"