Подробно
Микола Дерикот провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністраціїУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 13-05-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Дерикот провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації.На засідання були винесені такі питання: про діяльність ТОВ “Центр інноваційно-будівельних технологій” з виробництва теплоізоляційних плит в м.Дунаївці, про санітарно-епідеміологічну ситуацію, стан водопостачання та водовідведення мікрорайону цукрового заводу в м.Волочиськ, про загрозу руйнування конструктивних елементів будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 у м. Старокостянтинів та ін.Великої критики з боку Миколи Васильовича зазнали керівники тих інспекцій, які надали окремі дозволи на відкриття діяльності ТОВ “Центр інноваційно-будівельних технологій”, що у м.Дунаїві.“В першу чергу ми повинні враховувати думку громади та рішення сесій, а не те, що хтось лобіює цей завод”, - наголосив перший заступник голови.Його здивував той факт, що підприємство, яке розташоване на території ВАТ “Дунаєвецьке підприємство “Сільгосптехніка”, навіть не має землі. Його обурило те, що відповідальних осіб не цікавить чи взагалі законно діє цей об’єкт. Також Микола Васильович наголосив, що питання перебування на посаді керівників, які приймали незаконні рішення, будуть підніматися перед відповідними міністерствами. Тож комісія прийняла рішення заборонити діяльність підприємства до з’ясування усіх питань.Що стосується наступного питання – щодо передачі двох гуртожитків та комунікацій селища цукрового заводу у міську комунальну власність Волочиської міської ради, то міській раді рекомендовано до 1 червня підготувати та надати до управління житлово-комунального господарства погоджену та затверджену відповідну проектно-кошторисну документацію з висновками експертизи.І.Михайлова Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Микола Дерикот провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації"