Подробно
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся із Генеральним консулом Республіки Польща в Луцьку Томашем ЯнікомУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 12-05-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся із Генеральним консулом Республіки Польща в Луцьку Томашем Яніком та помічником воєводи Лодзького воєводства Ярославом Гурецьким. На початку зустрічі голова облдержадміністрації Борис Клімчук відзначив хороші, злагоджені відносини між Волинською областю та Лодзьким воєводством в усіх сферах. У ході діалогу сторони обговорили перспективи підписання Угоди про співпрацю між Волинською областю та Лодзьким воєводством про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. Як повідомив присутній на зустрічі начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції облдержадміністрації Андрій Ломага, "проект угоди знаходиться уже на стадії завершення і поданий на погодження у Міністерство закордонних справ України". Окрім того, учасники зустрічі з польської сторони порушили клопотання щодо будівництва у с. Костюхівка Маневицького району польсько-українського культурного центру. Вони поділилися планами щодо розбудови центру та зазначили, що "його спорудження може бути розпочате цьогоріч". "Це буде проект Пам’яті. Він поєднується мовами двох країн", - відзначив голова облдержадміністрації. Йшлося також про встановлення пам’ятного знака на місці розстріляних офіцерів Війська Польського в 1939 році у селі Мельники Шацького району. У ході спілкування голова облдержадміністрації запропонував зібрати до 1 вересня цього року в Ковелі біля пам’ятника жертвам Другої світової війни ветеранів усіх армій: Армії Крайової, УПА, Червоної армії, ветеранів вермахту. У рамках заходу відбудеться спільний молебень за загиблими. "Ці та інші речі ми виконуємо в контексті доручень Президента України Віктора Януковича. Турбота про ветеранів має проводитись постійно", - наголосив голова облдержадміністрації. Борис Клімчук також повідомив, що на запрошення воєводи Лодзького воєводства Іоланти Хелмінської візьме участь в Інвестиційно-економічному форумі в Любліні. "Ми зацікавлені в його участі. Цей міжнародний захід, спрямований на активізацію міжрегіональної співпраці, а також відкриття нових можливостей у реалізації взаємовигідних інвестиційних проектів на Волині", - резюмував голова облдержадміністрації. Крім того, сторони порушили питання спрощеного візового режиму. "У нас існують деякі проблеми, адже люди купуються на пропозиції посередників і отримують нелегальні документи на в’їзд до ЄС. Це питання міжнародного престижу. Я дав доручення представникам СБУ та УМВС у Волинській області серйозно попрацювати у вирішенні цих проблем", - наголосив Борис Клімчук. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся із Генеральним консулом Республіки Польща в Луцьку Томашем Яніком"