Подробно
Обговорено питання щодо захисту населення від негативного впливу надзвичайних ситуаційУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 19-02-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() 19-го лютого відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницької облдержадміністрації, на якому керівники управлінь та відомств краю мали змогу обговорити питання щодо захисту населення від негативного впливу надзвичайних ситуацій. Селекторна нарада пройшла під керівництвом заступника облдержадміністрації Віктора Коліщака.Серед питань, що піднімалися, були проблеми підготовки органів влади та місцевого самоврядування до пропуску льодоходу весняної повені та дощових паводків, захисту населених пунктів, об’єктів і сільськогосподарських угідь від підтоплень, а також про забезпечення протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей. Також на обговорення було винесено питання про різке погіршення погодних умов - сильні снігопади та хуртовини, що пройшли 11-14 лютого на території області.Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Віктор Коліщак, у зв’язку із такою погодою велика кількість доріг була занесена снігом. Тому на думку Віктора Михайловича потрібно провести інвентаризацію техніки, щоб залучати її за потреби. Начальник Головного облуправління МНС в області Анатолій Манільчук у своїй доповіді зокрема зазначив, що Хмельниччина має досить розгалужену річкову мережу приурочену до басейнів трьох основних річок України, Південного Бугу, Дністра та Дніпра, яка складається із 3114 річок загальною довжиною 9453 км. Під час зимових відлиг підвищуються рівні води в малих річках, що призводить до швидкого, часто до раптового підтоплення. Як повідомив А.Манільчук, у всіх підрозділах Головного облуправління підготовлено до застосування інженерну та спеціальну техніку, мобільне насосне обладнання, автономні джерела електроживлення, засоби забезпечення питною водою, створено резерв паливно-мастильних матеріалів та мішків з піском загальною кількістю 2400 одиниць. Крім того, Віктор Коліщак наголосив, що ті райони, які досі мають проблеми з розчисткою доріг від снігу, повинні надати листи з переліком їх проблем, щоб відновити сполучення з кожним населеним пунктом області. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Обговорено питання щодо захисту населення від негативного впливу надзвичайних ситуацій"