Подробно
У 2009 році в області створено банк даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклуванняУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 17-02-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() У ньому зареєстровано 2тисячі 462 дитини вказаної категорії, з яких під опікою та піклуванням громадян перебуває 1 тисяча 633 особи (433 особи - діти-сироти). Із загальної кількості таких дітей 1 тисяча 568 проживають у сім’ях опікунів, піклувальників, 58 - у закладах спеціального призначення з вадами здоров’я. На дітей, які виховуються під опікою (піклуванням) нараховано за січень-грудень 2009 року 19 мільйонів 130 тисяч гривень Заборгованості з виплати даного виду допомоги не має. Такі цифри були озвучені сьогодні на засіданні колегії облдержадміністрації заступником голови обласної адміністрації Миколою Вавринчуком. За словами Миколи Пророковича, загалом сімейними формами виховання охоплено 1 тисяча 855 дітей, що становить 75,3% від загальної кількості дітей, які перебувають на обліку служб у справах дітей області. Протягом минулого року в області усиновлено 70 дітей, із них: 43 - усиновлено громадянами України; 27 – іноземними громадянами. При цьому, усиновлення проводиться через департамент Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України. У цьому випадку облдержадміністрація немає жодних важелів впливу на зазначений процес. «Єдине, як ми маємо протистояти усиновленню українських дітей іноземцями - це швидше охопити сімейними формами виховання дітей цієї категорії, а також знайти опікунів для кожної дитинки з числа родичів, у тому числі і далеких, - наголосив заступник голови облдержадміністрації». На жаль, як підкреслив Микола Пророкович, зважаючи на вказані показники по усиновленню, на сьогодні немає системної співпраці служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділів/управлінь у справах сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрацій та облдержадміністрації.Станом на кінець 2009 року в області функціонувало 13 дитячих будинків сімейного типу та 76 прийомних сімей, у яких виховуються 222 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Не дивлячись на непогані показники, наприклад, не створено жодної прийомної сім'ї та жодного будинку сімейного типу у місті Славута, де на обліку перебуває шістдесят дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На жаль, лише дві прийомні сім’ї та два будинки сімейного типу функціонують у м. Хмельницькому, у яких виховується 18 дітей. При цьому в цілому у місті перебуває 274 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування та 44 неповнолітніх хмельничан виховуються в інтернатах. «У минулому році створено 1 ДБСТ, у який влаштовано 6 дітей, Також створено 18 прийомних сімей, в які влаштовано 32 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування, та ще 11 дітей влаштовано у раніше створені прийомні сім’ї. Це дуже низький показник, якщо зауважити скільки дітей залишається поза сім’єю. Це реальна оцінка роботи і служби у справах дітей, і центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, - підкреслив посадовець».У Хмельницькій області у 2009 році під соціальним супроводом перебувало 923 сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах в яких виховується 2 тисячі 63 дитини.Продовжує виконувати свої функції Державний заклад «Хмельницький обласний центр соціально-психологічної допомоги», який надає соціальні послуги у цілодобовому і у денному стаціонарі. До закладу звертались особи та сім’ї з різного роду проблемами. Протягом 2009 року в закладі отримали допомогу 1 тисяча 165 осіб.Вже півтора роки працює на Хмельниччині Державний заклад «Хмельницький обласний соціальний центр матері і дитини». Протягом цього часу у ньому проживало 17 жінок і 16 дітей. Частина уже покинули стіни закладу і почали будувати самостійне життя, інші – продовжують готуватись до нього з допомогою працівників Центру. З жовтня 2008 року в області функціонує Державний заклад «Хмельницький обласний соціальний гуртожиток». У 2009 році у закладі перебувало 18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Під час виступу Микола Пророкович звернув увагу голів райдержадміністрацій на тому, що саме в їх силах та компетенції здійснювати дієві кроки на рівні районів щодо створення нормальних умов для подальшого влаштування життя та працевлаштування матерів-одиначок та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "У 2009 році в області створено банк даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування "