Подробно
У 16-ти районах Хмельниччини здійснено конкретні організаційні кроки для об’єднання шкільних та публічних сільських бібліотекУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 17-02-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Про це йшлося сьогодні на засіданні колегії облдержадміністрації під головуванням Івана Гавчука. Як приклад, заступник голови облдержадміністрації Микола Вавринчук назвав Дунаєвецький район (у Маківському НВК та Рахнівській ЗОШ І-ІІІ ст.), Полонський (у Полонській ЗОШ І-ІІІ ст. №4, №6, Котюржинецькій ЗОШ І-ІІІ ст.), Старокостянтинівський (у селах Радківці, Старий Остропіль, Йосипівка), де сільські бібліотеки було перенесено у шкільні та створено публічно-шкільну бібліотеку. Проте, за словами заступника голови облдержадміністрації, у Деражнянському, Старосинявському, Чемеровецькому та Ярмолинецькому районах відповідна робота загальмовується і не сприяє вирішенню поставленого завдання. Це райони, які продовжують утримувати мертві заклади культури, в тому числі й бібліотеки у селах де проживає менше 50-100 осіб. Як підсумок, у галузі культури, на думку Миколи Пророковича, доцільним є вивчення питання оптимізації мережі сільських бібліотек шляхом приєднання їх до шкільних бібліотек. При цьому посадовець закликав до плідної співпраці усіх голів РДА та районних рад із управліннями культури та освіти щодо вивчення доцільності такого злиття в селах, а також пошуку юридичних та фінансових важелів реалізації цього напрямку державної політики.Загалом, торкаючись під час колегії галузі культури Микола Вавринчук зауважив, що протягом минулого року установи культури і мистецтва працювали у більш стабільних фінансових умовах, ніж у попередні роки. Зокрема, було капітально відремонтовано 38 об'єктів, поточний ремонт проведено в 880 установах культури. Після реконструкції введено в експлуатацію клуб у с. Нижне Деражнянського району. Підготовлено до опалювального сезону 118 котелень, відремонтовано 571 грубку, які на даний час знаходяться в робочому стані й експлуатуються. Проведено роботу з оптимізації діючої мережі закладів культури. В області діє 48 поліфункціональних закладів - «бібліотека-клуб», «клуб-бібліотека». На основі діючих публічних бібліотек були відкриті 28 бібліотек-музеїв. Загальна їх кількість по області становить 43 установи. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "У 16-ти районах Хмельниччини здійснено конкретні організаційні кроки для об’єднання шкільних та публічних сільських бібліотек"