Подробно
Запоріжці вболівають за українських спортсменів – учасників Олімпійських ігорУкраина, Запорожье и область | Местные новости | 12-02-2010 16:45 | Запорізька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Голова облдержадміністрації Олександр Старух та його заступник Микола Фролов взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного прапора України та прапора Національного Олімпійського комітету України з нагоди відкриття ХХІ зимових Олімпійських ігор. Источник: Запорізька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЗапорожье![]() |
Добавить комментарий к новости "Запоріжці вболівають за українських спортсменів – учасників Олімпійських ігор"