9 лютого в Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція на тему "Хто буде наступним мером Ужгорода"? Про підготовку до місцевих виборів, які відбудеться 30 травня 2010 року говорив екс-заступник мера Ужгорода, відомий ужгородець, комунальник та господарник Володимир Бобков.
"Міський голова – це людина, яка має дбати про себе трохи менше, ніж про громаду", - такими словами В. Бобков почав прес-конференцію і повідомив, що вирішив узяти участь у виборах міського голови міста Ужгорода. З його слів, вирішив боротися за цю посаду тому, що має знання, чималий досвід роботи на цій посаді, а ще – бачення, як працювати та вирішувати проблеми міста. Попри це, має за своєю спиною тил у вигляді родини та хороші відгуки в місті. У той же час В. Бобков зізнається, що веде переговори з різними політичними силами, і не виключено, що заради перемоги вдасться сформувати широку політичну коаліцію чи утворити блок. Екс-заступник каже, готовий співпрацювати з усіма тими ужгородцями, котрі мають сильні позиції, бажання працювати на благо рідного міста та здатен вирішувати проблеми.
Серед перших кроків, які В. Бобков вчинить на посаді міського голови, це вирішення найболісніших проблем міста – приведення до порядку доріг, водопостачання, ремонт та забезпечення теплом освітніх закладів, вирішення проблеми браку місць ку дитячих дошкільних закладах тощо. "Це буде важка робота, тому що місто потребує серйозних інвестицій. На жаль, при нинішній ситуації, коли 90 відсотків бюджетних коштів спрямовуються на виплату заробітної плати та оплату комунальних послуг, потрібно думати над тим, як залучати державні субвенції, гроші закордонних інвесторів", - уточнив кандидат на пост міського голови. Щоправда, наголосив В. Бобков, якщо працювати, то головне – не повторювати помилок нинішнього влади. А головна з них – розпорошення бюджетних коштів.
"Я вважаю, що була допущена велика помилка міської влади в тому плані, що відбулося розпорошення коштів. Вийшло так, що кожен тягнув на себе бюджетну ковдру, і в результаті, нічого не дороблено. Я прихильник того, щоб визначити на рік певну програму, і її виконати. Тому новій команді треба буде насамперед визначитися, які найболісніші питання в місті – і працювати. До речі, так ми починали працювати, коли взялися вирішити проблему теплопостачання міста Ужгорода: розпочали з ліквідації КП "Ужгородтеплокомуненерго". Та. Направду кажучи, я пішов, і міська влада так і не закінчила цього питання. Як результат, я впевнений на всі сто відсотків, теплокомуненерго цього сезону "з’їло" стільки грошей, що бюджет весь дірявий", - прокоментував Володимир Олександрович.
Відповідаючи на запитання журналістів, В. Бобков повідомив, що в жодному разі не є технічним кандидатом Сергія Ракушняка: " Є така думка, але це не так, і цього не буде. Ті широкі консультації, які я зараз поводжу з різними політичними партіями, вони однозначно закінчаться формуванням виборчого блоку. Я йтиму до кінця. Якщо відчую, що темпів необхідних не можу набрати, може відбутися процес об’єднання з кандидатом, який має більшу підтримку населення. Цей процес не виключаю. Але виключно на взаємовигідних підставах".
Володимир Олександрович також розповів, що своїм електоратом вважає інтелігенцію, освітян, медиків, середній клас, малий і середній бізнес. "Я не хотів би бачити при владі мільйонера. Бо міський голова – це людина, яка має дбати про себе трохи менше, ніж про громаду. Якщо баланс змінюється, тоді починається конфлікт з громадськістю. У мільйонерів баланс на свою користь зазвичай змінюється", - уточнив В. Бобков. А ще закінчив прес-конференцією словами про чітке внутрішнє переконання: "Міський голова не має бути політиком, має бути господарником. І головне - ні з ким воювати. Краще поганий мир, ніж хороша війна. Я особисто не бачу великих проблем домовитися з обласною адміністрацією. Нема потреби воювати з судами, прокуратурою, міліцією, їх треба використовувати для спокою громадськості".
Источник: Ужгород.net.ua - новости, бизнес-каталог, информация | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "В. Бобков: "Я себе занадто поважаю, аби бути технічним кандидатом""