Подробно
Юнаків направляють на невійськову службуУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 27-01-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Днями під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Коліщака відбулося засідання обласної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.На засіданні розглядалися питання про направлення на альтернативну службу.Відповідно до рішення на невійськову службу направлено 3 юнаків.Крім того, у зв’язку з ухиленням від проходження, достроково припинено альтернативну службу юнаку із Кам’янця-Подільського. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Юнаків направляють на невійськову службу"