Подробно
Відбулося підсумкове засідання комісії з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністраціїУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 27-01-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() На черговому засіданні комісії з питань гуманітарної допомоги, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Микола Вавринчук, було розглянуто два основні питання. Перше стосувалося голосування за присвоєння статусу «гуманітарна допомога» вантажу, заявленого рядом організацій краю. Друге – підсумкам роботи комісії за 2009 рік.Нагадаємо, що 10 відсотків речей, що надійшли в якості гуманітарної допомоги, відповідно до рішення комісії, розподіляються між закладами системи охорони здоров’я, освіти та органів праці і соціального захисту області, а віднедавна, й Департаментом виконання покарань. Хоча, «добро» на завезення «гуманітарки» отримують не всі. Віднедавна комісія розглядає подібні заявки лише від тих організацій чи установ, які відзвітували про те, як був розподілений отриманий вантаж минулі рази. Адже, як свого часу повідомляла у своєму поданні обласна прокуратура, трапляються й випадки порушення законодавства про гуманітарну допомогу. До речі, за словами Миколи Вавринчука, завдяки роботі комісії на територію області в 2009 році було завезено та розподілено між соціальними закладами, багатодітними родинами та малозабезпеченими громадянами більше 343 тонн гуманітарної допомоги. А це, - передусім, медичне обладнання, будівельні матеріали, меблі, посуд, засоби реабілітації, одяг, взуття тощо. Микола Пророкович подякував усім членам комісії за плідну роботу та висловив вдячність тим організаціям-отримувачам «гуманітарки», а їх на Хмельниччині більше 30, які найактивніше співпрацювали з «донорами» за кордоном та сприяли наданню допомоги малозабезпеченим верствам населення області. На знак подяки Микола Вавринчук вручив головам цих організацій від голови облдержадміністрації грамоти, подяки та цінні подарунки.Загалом, як зауважив Микола Пророкович підводячи підсумки роботи за рік, усі 17 минулорічних засідань відбулися без будь-яких непорозумінь з боку членів комісії. І це все завдяки повній прозорості роботи комісії, на засідання якої запрошуються і представники громадських організацій і ЗМІ області. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Відбулося підсумкове засідання комісії з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації "