Подробно
У Дніпропетровську протягом року соціальні служби виявили 97 дітей-безхатчинківУкраина, Днепропетровск и область | Местные новости | 27-01-2010 17:34 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
У Дніпропетровську шукали безпритульних дітей. Протягом року соціальні служби вже виявили 97 безхатчинків. Діти приїзждажають до мегаполісу з усієї області. Живуть де ні де. Жебракуюють на вокзалах та у великих торговельних центрах. Вони тікають зі своїх родин у пошуках кращої долі, втім, знаходять лише тепле місце на вокзалі або підвал багатоповерхівки. У більшості випадків діти залишають родинне гніздо через життєві негаразди. Там, замість материнської любові вони отримують ненависть, а замість батьківського слова чують лише нецензурну лайку. Зайшовши до центрального вокзалу, ми одразу зустрічаєм декількох дітей. Спадає на очі маленький хлопчик у брудному одязі. Втім, пояснити, що саме він тут робить, йому не дали вже більш досвідчені безпритульні сусіди, які, побачивши камеру, почали настійливо рекомендувати дитині, яку саме відповідь треба дати. А от 19-річний Микола приїхав аж з Кривого Рогу. Вже майже рік він знаходиться у Дніпропетровську. Спочатку був притулок, а зараз жебрацтво та декілька гривень у день, які хлопець заробляє на привокзальній парковці. Втік з притулку бо били, каже Микола. Спочатку було все добре згадує хлопець але згодом нелЮдське ставлення до себе змусило його поринути у життя поза притулком. Але хлопець не жалкує, єдине хотів би побачити родичів, які залишились у Кривому Розі. Шукав кращого життя на вокзалі і пятнадцятирічний Андрій. Як зсувалось, хлопець родом з Харківської області. На питання, що робиш на вокзалі, відповідь лаконічна приїхав до друга. Втім, назвати його імя так і не зміг. Жебракує вже декілька днів, ночуючи на підлозі та харчуючись недоїдками. Протягом року міські соціальні служби виявили 97 безхатченків. Шукають у підвалах, теплотрасах, торговельних центрах. За декілька років зявилась навіть позитивна динаміка кажуть чиновники. Ще два роки томУ таких дітей було у два рази більше. На сьогоднішній день у міських притулках трохи більше трьохсот безпритульних. У свою чергу експерти відзначають і зміну психології українців, які почали більше усиновлювати таких дітей. Втім, посадовці визнають: повністю викоринити проблему безпритульності найближчим часом не вдасться. Соціальна незахищеність громадян породжує занепад сімейних цінностей та принципів. Тому поява дитини у неблагополучних родинах радше тягар, ніж радість. Таким чином майбутнє нації віддають на поталу долі, яка готує дітям нелегке життя. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "У Дніпропетровську протягом року соціальні служби виявили 97 дітей-безхатчинків"