Подробно
На розширену апаратну нараду в голови облдержадміністрації Миколи Романюка сьогодні виносилась низка важливих питань соціально-економічного розвитку ВолиніУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 25-01-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк сьогодні провів розширену апаратну нараду із керівниками управлінь та структурних підрозділів облдержадміністрації, на якій обговорювали низку важливих питань соціально-економічного розвитку Волині. Першим обговорювали стан виконання місцевих бюджетів області. Про це присутніх поінформував начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Ігор Никитюк. Він, зокрема, повідомив, що консолідований бюджет області станом на 1 січня 2009 року виконано на 65,7%: "До загального фонду бюджетів усіх рівнів надійшло 1778,7 млн. грн., що на 1026,4 млн. грн. менше, ніж за 2008-й. Держбюджетом недоотримано 888,4 млн. грн., місцевими бюджетами - 39,6 млн. грн.". Керівник профільної структури також додав, що до загального фонду місцевих бюджетів області у поточному році надійшло 732,1 млн. грн., що становить 94,9% від запланованого на рік. Обласний бюджет виконано на 97,6%, недоотримано 4,2 млн. грн. Він назвав міста та райони, сільські та селищні ради, де не забезпечено виконання бюджетів. Торкнувся Ігор Никитюк також й питання проведення клірингових розрахунків із погашення заборгованості за наданими пільгами та субсидіями населенню на оплату електроенергії, послуг водопостачання та водовідведення, квартирної плати обсягом у 2047,7 тис. грн. До кінця року фінансування відповідної субвенції з держбюджету шляхом проведення взаєморозрахунків у рахунок використаної електроенергії також не проведені. Аналогічна ситуація склалася й стосовно фінансування видатків за надані пільги з послуг зв''язку, санаторно-курортного лікування ветеранів війни та компенсацій за пільгові перевезення громадян електротранспортом. На завершення Ігор Никитюк повідомив що у січні область буде працювати згідно тимчасового розпису та звернувся до усіх керівників управлінь та структурних підрозділів ОДА з проханням завчасно зареєструвати зобов''язання з заробітної плати, для того щоби узяти короткотермінову позику з єдиного казначейського рахунку. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "На розширену апаратну нараду в голови облдержадміністрації Миколи Романюка сьогодні виносилась низка важливих питань соціально-економічного розвитку Волині"