Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у селекторній нараді Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко…Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 25-01-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у селекторній нараді Прем''єр-міністра України Юлії Тимошенко з питань виплати надбавок медикам та освітянам з 1 січня 2010 року. У першу чергу Прем''єр-міністр нагадала, що Уряд прийняв три постанови, які передбачають надбавку у розмірі 50% від посадового окладу бібліотекарям за особливі умови роботи, надбавку з 1 січня 2010 року у розмірі 20% від посадових окладів вчителям, вихователям загальноосвітніх шкіл, викладачам та майстрам профтехучилищ та технікумів, керівникам та їх заступникам з числа педагогічних працівників за вклад у виховання дітей та надбавку за стаж у розмірі від 10 до 30% від посадових окладів медикам усіх медичних закладів країни. Юлія Тимошенко підкреслила, що ці надбавки передбачені як у проекті бюджету на 2010 рік, так і у постанові Уряду про виконання бюджету 2010 року до моменту прийняття Держбюджету парламентом. За словами Прем''єр-міністра, Держказначейство за дорученням Уряду під ці цілі у січні додатково перераховує дотації у розмірі майже 1 млрд. грн. "Це на 1 млрд. більше, ніж у січні 2009 року". Юлія Тимошенко також зазначила, що 22 січня було прийнято рішення щодо збільшення сум дотацій місцевим бюджетам ще на 500 млн. грн. для забезпечення усіх видатків. Як зазначила Прем''єр, це питання буде знаходитися під моїм особистим контролем і я буду контролювати кожну область, кожний район, кожне місто, щоб ми змогли вже в січні місяці започаткувати цей новий порядок доплат для освітян і медичних працівників. Під час включення голова облдержадміністрації Микола Романюк поінформував Прем''єр-міністра України Юлію Тимошенко про ситуацію з фінансуванням та виплатою зарплат працівникам бюджетних установ та організацій області: "На Волині відсутня заборгованість з виплати заробітної плати бюджетникам. Всі нарахування проводяться відповідно до Урядової постанови. І я впевнений, що всі виплати будуть здійснені вчасно". На завершення Юлія Тимошенко подякувала усім представникам місцевої влади за злагоджену роботу впродовж 2009 року. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у селекторній нараді Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко…"