Подробно
У Дніпропетровську святкуючи День Соборності співали державний гімн УкраїниУкраина, Днепропетровск и область | Местные новости | 25-01-2010 17:51 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
У центрі Дніпропетровська співали державний гімн України. Таким чином молодь відзначила День Соборності. Незважаючи на лютий мороз, у флеш-мобі взяли участь більше пятдесяти чоловік. Запрошення розповсюджували через інтернет. На Європейській площі молоді патріоти, взявшись за руки, створили своєрідне коло Єдності. Так вони нагадали городянам про Легендарну акцію «Ланцюг», ще радянський флешмоб 1990-го року, коли сотні тисяч людей у такий же спосіб зєднали Львів та Київ. Близько десятої тридцять ранку вони почали збиратися на Набережній. У кожного державний прапор. Сильний морозний вітер ніби випробовує на міціність духу молодих патріотів. Ті мужньо тримаються. Поки чекають на однодумців, гріються піснею та імпровізованими танцями. І хоча фізично від цього не зігрієшся, втім, духовно на усі сто. Поки співали піснІ, підійшли й інші. Організатори розповсюджували запрошення на флешмоб за допомогою соціальної мережі. Відгукнулось близько півсотні чоловік. І от рівно об одинадцятій живий ланцюг рушив на Європейську площу. У флешмобі навіть взяли участь даішники, щоправда опосердковано: вони приєднались до молоді лише на хвилину, зупинивши рух, та перевівши учасників акції через дорогу. Поки йшли, вигукували патріотичні гасла, на ктшалт Слава Україні та Героям Слава. Коли дістались Європейської площі виник невеличкий конфлікт з охороною, чомусь державні прапори виявились їм дошкульнішими, ніж купи неприбраного снігу у центрі майдану. Зясувавши стосунки, флешмобівці взялись за руки та утворили коло як символ єднання України. Щоправда ніхто з городян так і не приєднався до акції: чи то лютий мороз завадив, або злякались, щоб не звинуватили у радикалізмі. Адже деякі громадяни і досі живуть із стереотипом, якщо стоїш з державним прапором чи спілкуєшся українською, значить націоналіст. Втім, учасники флешмобу і до цього були готові. Вони наголошують: бІльшості українцям потрібен час, аби почати поважати та любити свою державу. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "У Дніпропетровську святкуючи День Соборності співали державний гімн України "