які відбулися в Закарпатській області
протягом 14-21 січня 2010 р.
Видається Ужгородським прес-клубом в рамках проекту:
“Створення та підтримка діяльності мережі незалежних громадських прес-центрів
(НГПЦ) під час проведення кампанії виборів Президента України 2010 року”
за підтримки Національного фонду демократії США (NED)
Випусковий редактор: Ганнуся Тарканій
Тел.: +38 050 906 48 26
Email: uzhgorod@cure.org.ua
Дата: 21 січня 2010 р.
* На виборах Президента України 17 січня найнижча явка виборців – 56,8 % зафіксована на Закарпатті.
Найбільше голосів закарпатських виборців, за даними ЦВК, отримав Віктор Янукович — 29,65 %. На другому місці — Юлія Тимошенко (26, 23 %).
* В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою обговорення було "Перебіг голосування 17 січня на Закарпатті, попередні результати та зафіксовані порушення".
Голова Закарпатської обласної організації Партії регіонів Олександр Ледида повідомив, що перемога Віктора Януковича на Закарпатті була прогнозованою. Попередньо соціологічні дослідження свідчили про різницю між головними суперниками на користь кандидата від Партії регіонів на 3%. Головною проблемо цих виборів Олександр Ледида вважає неточності у списках виборців, коли люди не знаходили свої прізвища і не змогли проголосувати. "Це і буде найбільшим питанням, яке необхідно вирішити між 1-им та 2-им турами,-- вважає О.Ледида. Щодо порушень по області у день виборів, то на думку керівника закарпатських регіоналів, вони незначні і на виборчий процес не вплинуть.
* В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція заступника керівника Закарпатського обласного виборчого штабу кандидата в президенти України Юлії Тимошенко, довіреної особи Юлії Тимошенко Андрія Сербайла.
За його словами, результати виборів в цілому для БЮТу виявилися очікуваними. Андрій Сербайло зауважив: "Щодо нашого кандидата – не секрет, що ми ставили за мету отримати перемогу на теренах регіону у першому турі. Проте виконали завдання-мінімум: якщо програти, то з мінімальним відривом. Висновки будуть зроблені. Крім того, ми побачили досить серйозні промахи суто в організаційному плані — не в роботі штабу, а взагалі в процесі виборів на Закарпатті. Є 2 моменти, які насторожують – проблема в реєстрі виборців та голосування вдома. Сподіваємося, що Верховна Рада прийме відповідні зміни до законодавства і ці 2 проблеми будуть ліквідовані".
Серйозних порушень чинного законодавства виборчим штабом БЮТ на Закарпатті зафіксовано не було.
Источник: Ужгород.net.ua - новости, бизнес-каталог, информация | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "ДАЙДЖЕСТ
громадсько-політичних подій, "