Подробно
«Собаче життя» по-дніпропетровськіУкраина, Днепропетровск и область | Местные новости | 22-01-2010 17:52 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
Собаки не винні. Останні події, повязані з нападами цих тварин на людей, цілком закономірно породжують соціальну агресію по відношенню до чотирилапих. Втім, агресія не виправдана, стверджують спеціалісти профільні фахівці. Влітку дві тисячі дев«ятого дворічний ротвейлер Ірон потрапив в руки Сергія Льгова. Вже тоді він був, як кажуть, «проблемним псом». Життя з новим хазяїном, за свідченнями сусідів, не було набагато кращим. Так Ірон прожив три місяці. Після чого напав на свого хазяїна та його матір. Коли сина та матір забрали до лікарні, собаку залишили одного в квартирі на чотири дні. Ані міліціонери, ані кінологічна група, що прибули на місце, не хотіли забирати ротвейлера. Зусиллями сусідки за декілька днів до будинку приїхали волонтери громадської організації «Вірність». Саме таким вимазаним у кров, Ірона тоді побачили волонтери. Вони собаку забрали, декілька днів перетримали вдома. Потім, завдяки роботі штатного кінолога, Ірона адаптували. Побачити цього пса нашій знімальній групі так і не вдалось. Зараз ірон гостює в Полтавській області. За свідченнями волонтерів та нового хазяїна, сьогодні у нього все добре. Кінолог Андрій Жданов, який опікується «кращими друзями людини» близько тридцяти років зауважує: тільки людина може спровокувати собаку напасти на себе. Звісно, впливають і фактори психічного здоров«я собаки та його спадковості, але правильне гуманне виховання перш за все. Колишній хазяїн Ірона наполягає: собаку не бив. Та додає, що доки він знаходився з матір«ю у лікарні, пса у нього вкрали. Тож зараз він намагається повернути гроші за неї. Навіть подав позов до суду. Кінологи наполягають: собаками треба займатись. Це стосується як породистих домашніх улюбленців, так і вуличних псів. Сьогодні у Дніпропетровську опікуються влаштуванням та стерилізацією вуличних собак тільки дві громадські організації. І у жодної з них немає можливості утримувати тварин у спеціалізованому притулку. В таких питаннях має допомагати міська влада. Адже собака, як відомо, буває кусючою тільки від собачого життя. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "«Собаче життя» по-дніпропетровські"