Подробно
Селяни не впустили керівництво Тернопільської облради на збори громади на тему сміттяУкраина, Тернополь и область | Местные новости | 21-01-2010 08:31 | Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Тернопіль > Вести от этого источника
Учора, 20 січня, голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда та заступник голови Сергій Тарашевський намагалися провести переговори з громадами сіл, розташованих поблизу Малашівського сміттєзвалища. Однак перемовини з громадою не відбулися. Про це повідомили 21 січня ЗІКу у прес-службі Тернопільської обласної ради. Источник: Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Тернопіль | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаТернополь![]() |
Добавить комментарий к новости "Селяни не впустили керівництво Тернопільської облради на збори громади на тему сміття"