Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у відкритті нового приміщення Вовчецького лісництва ДП „Маневицьке лісове господарство”…Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 19-01-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк сьогодні побував у Маневицькому районі. У рамках робочого візиту Микола Ярославович взяв участь у відкритті нового приміщення Вовчецького лісництва ДП "Маневицьке лісове господарство". Він привітав усіх присутніх з приємною та визначною подією, а також - зі святом Водохреща. Микола Романюк висловив вдячність всім будівельникам та лісівникам, причетним до спорудження нового приміщення та збереження лісів волинського краю. "Ваша праця заслуговує великої уваги. Ви створюєте гарні умови для своїх робітників, що в черговий раз доказує, - ви працюєте не словом, а ділом", - наголосив голова облдержадміністрації. Загальна площа Вовчецького лісництва становить 7 737 га. Переважно тут ростуть сосни. Комплекс має всю необхідну сучасну техніку для господарювання та збереження лісів від пожеж. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у відкритті нового приміщення Вовчецького лісництва ДП „Маневицьке лісове господарство”…"