Подробно
Питання подальшого функціонування санаторію матері і дитини «Пролісок»Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 30-12-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Вчора відбулось засіданні ради Федерації профспілок області за участю її голови Івана Карпомиза, голів облдержадміністрації Миколи Романюка та обласної ради Анатолія Грицюка, де розглядалось питання подальшого функціонування санаторію матері і дитини "Пролісок" у селі Грем"яче Ківерцівського району. З метою поліпшення роботи та вирішення неврегульованих питань цього закладу, досягнуто домовленості про припинення усіх судових процесів щодо санаторію. Згідно трьохсторонньої Угоди, підписаної вчора, обласні рада та адміністрація зобов''''язуються передбачити в обласному бюджеті на 2010 - 2011 роки кошти у розмірі 3 млн.грн. для здійснення статутної діяльності Федерації профспілок Волинської області, яка в свою чергу, не матиме жодних претензій щодо майна санаторно-оздоровчого закладу. За умови виконання вищезазначеної Угоди, санаторій матері й дитини "Пролісок" залишиться в обласній комунальній власності. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Питання подальшого функціонування санаторію матері і дитини «Пролісок» "