Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк провів селекторну нараду з головами райдержадміністрацій, міськими головами, представниками окружних виборчих комісійУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 31-12-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк провів селекторну нараду з головами райдержадміністрацій, міськими головами, представниками окружних виборчих комісій. На порядку денному - обговорення стану підготовки міст та районів області до проведення чергових виборів Президента України 17 січня 2010 року. Про ситуацію із матеріально-технічним забезпеченням дільничних виборчих комісій прозвітували їх голови, а також голови райдержадміністрацій та міські голови Волині. Як повідомили на нараді, в цілому ситуація задовільна, більшість дільниць готові до проведення виборів Президента України. Підсумовуючи, голова облдержадміністрації Микола Романюк підкреслив, що організація виборчого процесу в області триває на належному рівні, "низку ж невирішених питань необхідно доопрацювати до 5 січня". "Вибори потрібно провести організовано та без проблем", - наголосив Микола Романюк. Прес-служба голови облдержадміністрації (778156) Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк провів селекторну нараду з головами райдержадміністрацій, міськими головами, представниками окружних виборчих комісій"