![Вітання голови облдержадміністрації з Новим роком](http://www.adm.dp.ua/OBLADM/Obldp.nsf/(docweb)/A6AD9E1BD4D7AEDEC225769C003E38B9/$FILE/Gubernator.jpg)
Дорогі друзі!
Настає 2010 рік. Напередодні новорічного свята прийнято підводити підсумки року і визначати плани на майбутнє. Рік, що минає, був нелегким: дещо з запланованого довелося перенести на наступний період, від дечого - відмовитись взагалі. Водночас, були й безсумнівні здобутки, такі як відкриття нової обласної поліклініки лікарні ім. Мечнікова, придбання сучасної автотехніки для лісових господарств, найкраще в Україні технічне переоснащення підрозділів МНС та інше.
Сьогодні впевнено можу сказати: моя команда зробила все задля того аби ви відчули як можна менше негативних наслідків фінансової кризи та відлунь великої політичної боротьби. Навідміну від багатьох інших регіонів у нас стабільно виплачують заробітну плату, тисячі робітників промислових підприємств продовжують працювати, школи, садочки – опалюються.
Зусилля, які доклали сотні управлінців, ціна стабільного стану в регіоні - чималі, але це вже питання минулого, цим не варто хизуватися з екранів телевізорів.
Зараз я говорю про це задля того, аби кожен з вас цінував те що сьогодні має, а найголовніше – вірив і пишався людьми, які живуть і працюють в нашій області. Наш край багатий, сильний, талановитий, успішний. І криза, яку переживаємо всі разом, - це лише криза росту потужного регіону у перспективній, але ще молодій країні.
Щиро, всією душею вірю в успіх Дніпропетровщини, можливості та талант кожної дніпропетровської родини, в силу духу та глибокі цінності кожного з вас.
Вірте і ви в себе. Цінуйте те, що маєте. Поважайте свої здобутки та здобутки своїх близьких. Саме тут незалежно від фаху та вподобань формується потужна національна еліта. Кожен з вас сьогодні творить власну історію та історію нашої Держави.
Вас не мають лякати майбутні зміни та політичні перетворення. Ми дійсно на роздоріжжі і більшості з нас складно зробити свідомий вибір і обрати подальший розвиток країни. Прислухайтесь самі до себе. Невже останні п'ять років не забезпечили вам більше свобод? Невже ваш вибір наступних п’яти років життя можна купити одноразовою виплатою грошей, обіцянкою крупи та цукру? Впевнений: ваша довіра - варто більшого.
За останні роки країна і ми з вами стали іншими. Гордими. Сильними. Людьми, що поважають Себе, свою Дніпропетровщину, свою Державу, свою Свободу.
Цінуйте це. Я продовжую вчитися цьому сам та вчу цінувати наші здобутки своїх дітей. Закликаю кожну дніпропетровську родину „цінуйте те, що маєте сьогодні”. Треба вірити в себе, в свої сили, свій талант. Щоб в усіх куточках світу ми могли з вірою і з гордістю говорити - "Я українець", "Я живу – на Дніпропетровщині".
Ми з вами вже близькі до цього, ми з вами стали на цей шлях п’ять років тому і, переконаний, вже не зійдемо з нього.
Нехай у наступному 2010 році всі мрії здійсняться, в домівках панує добробут, злагода, повага, а серцях – живе любов, вірність, вдячність. Успіху вам та вашим родинам! Цінуйте себе, своїх близьких та час, у якому живете.
З повагою
Голова обласної державної адміністрації
В.В.БОНДАР
Источник: Дніпропетровська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Вітання голови облдержадміністрації з Новим роком"