Подробно
«Розподіляти державні кошти у ручному режимі. В демократичному суспільстві так бути не може»Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 28-12-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні голова облдержадміністрації Микола Романюк провів нараду з керівниками структурних підрозділів, головами РДА, представниками міських рад та правоохоронних органів, де обговорено стан виконання місцевих бюджетів та казначейського обслуговування коштів державного та місцевих бюджетів.Розпочинаючи нараду, Микола Ярославович зазначив, що "сьогоднішня зустріч викликана катастрофічною ситуацією у казначействі області, яка призвела до того, що на сьогоднішній день кошти місцевих бюджетів та кошти субвенцій з держбюджету, які надійшли в область, неможливо освоїти, тому що казначейство направило їх на інші цілі. Отже, 8,5 млрд.грн. місцевих бюджетів забрано". "Такої ситуації в державі ще не було. Державне казначейство працює за своїми внутрішніми інструкціями. Приховуються цифри і все робиться для того, щоб кошти не можна було провести та освоїти, а відтак - завершити й фінансовий рік", - продовжив голова облдержадміністрації. Микола Романюк повідомив, що 25 грудня ц.р. Президент України підписав Указ "Про невідкладні заходи щодо нормалізації казначейського обслуговування місцевих бюджетів", згідно якого розпорядженням голови облдержадміністрації в області створена комісія з перевірки стану виконання на місцях вимог законодавчих та нормативно-правових актів щодо додержання установлених порядку та строків реєстрації зобов''язань розпорядників бюджетних коштів, операцій з перерахування коштів на здійснення видатків, передбачених у загальному та спеціальному фондах місцевих бюджетів, здійснення операцій із зарахування коштів на реєстраційні та спеціальні реєстраційні рахунки розпорядників та рахунки одержувачів коштів місцевих бюджетів. І вже сьогодні представники комісії будуть працювати в головному управлінні Державного казначейства України в області. Аналогічні комісії створені і працюватимуть в усіх районах і містах області. "До кінця дня ми матимемо реальну картину, того, що відбувається. А ввечері я буду доповідати Президенту України про ситуацію з казначейським обслуговування в регіоні", - сказав Микола Романюк.Після цього начальник головного фінансового управління поінформував присутніх про хід виконання місцевих бюджетів. Пізніше учасники наради заслухали виступи головних розпорядників коштів обласного бюджету, голів РДА та представників міськвиконкомів, які скаржилися на невиконання платіжних доручень казначейством області."Така ситуація рано чи пізно мала би статися, дивлячись на баланс казначейських рахунків та надані ними позики. Гроші на рахунках є, але на жаль, вони забрані на інші цілі, а важливі соціально значимі об''єкти області, такі як Іваничівська та Любомльська лікарні не враховані, дякуючи народним депутатам від Блоку Юлії Тимошенко, які представляють інтереси волинян у Верховній Раді України. Виявляється, ділять тільки ті, що від БЮТу і мають тільки ті, хто ближче до проведення різних піар-акцій. Державні кошти розподіляються у ручному режимі, а в демократичному суспільстві так бути не може", - підкреслив Микола Романюк. Нагадав голова облдержадміністрації і про обіцянки Прем''єр-міністра під час останнього візиту на Волинь, які так і залишилися обіцянками, - це виділення коштів на добудову чорнобильського корпусу в обласній клінічній лікарні та закупівлю шкільних автобусів на Луцькому автозаводі. На завершення Микола Романюк переконливо ствердив, що "він був, є і залишається людиною Президента". Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости " «Розподіляти державні кошти у ручному режимі. В демократичному суспільстві так бути не може»"