Сьогодні голова облдержадміністрації Микола Романюк підписав розпорядження "Про організацію виконання в області Указу Президента України від 25 грудня 2009 року № 1109/2009 "Про невідкладні заходи щодо нормалізації казначейського обслуговування місцевих бюджетів"
На виконання Указу Президента України від 25 грудня 2009 року № 1109/2009 "Про невідкладні заходи щодо нормалізації казначейського обслуговування місцевих бюджетів": 1. Утворити комісію з перевірки стану виконання в області вимог законодавчих та нормативно-правових актів щодо казначейського обслуговування місцевих бюджетів (далі - Комісія) у складі згідно з додатком. 2. Головам райдержадміністрацій, міським (міст обласного значення) головам утворити відповідні комісії. 3. Узяти до відома, що зазначеним вище Указом Президента України на комісії покладається: - проведення перевірок додержання установлених порядку та строків реєстрації зобов''''''''язань розпорядників бюджетних коштів; операцій з перерахування коштів на здійснення видатків, передбачених у загальному та спеціальному фондах місцевих бюджетів; додержання технологічного регламенту територіальними органами Державного казначейства України у системі електронних платежів Національного банку України; - підготовка висновку про додержання законодавства, що регулює порядок розрахунково-касового обслуговування місцевих бюджетів за станом на 28 грудня 2009 року; - оперативне супроводження виконання у територіальних органах Державного казначейства України операцій з перерахування коштів на здійснення видатків, передбачених у загальному та спеціальному фондах місцевих бюджетів, зарахування коштів на реєстраційні та спеціальні реєстраційні рахунки розпорядників та рахунки одержувачів коштів місцевих бюджетів; - невідкладне повідомлення правоохоронних органів про факти порушень бюджетного законодавства. 4. Начальникам головного фінансового управління облдержадміністрації І. Никитюку, управління Національного банку України в області О. Бєліку, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації - головним розпорядникам коштів обласного бюджету, головам районних державних адміністрацій, міським (міст обласного значення) головам забезпечити надання щоденно, до 14 години, починаючи з 28 грудня 2009 року, Комісії інформації про факти порушень органами Державного казначейства України порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів та проведену відповідно до пункту 3 цього розпорядження роботу. 5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Голова обласної державної адміністрації М.Романюк
Склад комісії
з перевірки стану виконання в області вимог законодавчих та нормативно-правових актів щодо казначейського обслуговування місцевих бюджетів
Голова комісії - Заремба Віталій Миколайович, перший заступник голови облдержадміністрації;
заступник голови комісії - Никитюк Ігор Миколайович, начальник головного фінансового управління облдержадміністрації;
члени комісії:
Андрейчук Віктор Григорович, начальник управління служби безпеки України в області;
Веніславський Вадим Володимирович, начальник відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області;
Мосійчук Олександр Петрович, старший прокурор відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області;
Севко Тетяна Євгенівна, заступник начальника управління Національного банку України в області.
Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Сьогодні голова облдержадміністрації Микола Романюк підписав розпорядження "