Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь в святковому ранку для вихованців Асоціації дітей-інвалідів «Особлива дитина»Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 19-12-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні в кафе "Енштейн" відбувся святковий ранок для вихованців Асоціації дітей-інвалідів "Особлива дитина" присвячений Дню Святого Миколая Чудотворця. Захід організовано у рамках Всеукраїнської благодійної акції "Миколай про тебе не забуде!". Участь в благодійній акції взяв голова облдержадміністрації Микола Романюк. Він привітав дітей з Днем Святого Миколая Чудотворця та вручив їм солодощі. У своєму вітальному слові голова облдержадміністрації зазначив: "Сьогодні дуже гарне свято, на яке особливо чекають діти. Свято, коли приносять подарунки усій дітворі". Він побажав усім присутнім на заході всіляких гараздів та здійснення задумів. "Нехай Святий Миколай вас усіх оберігає та приносить у ваші домівки лише радість". Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь в святковому ранку для вихованців Асоціації дітей-інвалідів «Особлива дитина»"