Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк у День Святого Миколая Чудотворця відвідав вихованців обласного спеціалізованого Будинку дитиниУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 19-12-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Уже упродовж декількох десятків років голова облдержадміністрації Микола Романюк вітає у День Святого Миколая Чудотворця вихованців обласного спеціалізованого Будинку дитини. Завітав до дітей Микола Романюк і сьогодні. У своєму вітальному слові він зазначив: "Свято Святого Миколая чекають усі як і малі, так і дорослі. Нехай цей день приносить кожному з нас добро, щастя та благополуччя". Микола Романюк висловив вдячність вихователям та лікарям будинку дитини за їх вагому працю. "Дякую вам за роботу, результат якої сьогодні ми усі бачимо. Нехай частинка вашого серця, яку ви віддаєте діткам, - повернеться вам сторицею", - наголосив голова облдержадміністрації. "Дуже приємно, що будинок, який розрахований на 120 місць, сьогодні не заповнений дітьми. А це говорить про те, що ми маємо позитивну тенденцію усиновлення", - підкреслив він. Голова облдержадміністрації подарував дітворі солодкі подарунки, а для потреб закладу - пилосос. У свою чергу діти організували гостям гарну концертну програму. Довідково: Волинський обласний спеціалізований будинок дитини функціонує 65 років. Тут за роки свого існування знаходилось на вихованні понад 7 тисяч дітей, з них понад 2000 - знайшли свою долю у нових сім''''ях. Нині тут мешкає 29 вихованців. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк у День Святого Миколая Чудотворця відвідав вихованців обласного спеціалізованого Будинку дитини"